Návštěvní kniha

Datum: 02.11.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Nový stroj

Díky za přáníčko... přeji totéž Tobě :-). Dostala jsem k němu i plastový domeček, ve kterém teď odpočívá po první zkoušce šití. Vedle má krásnou kytku a výhled z okna. Tak myslím, že nejen já s ním, ale i on je spokojený :-).

Datum: 30.10.2012

Vložil: anajz

Titulek: Nádherné!!

Dobrý den,náhodou jsem narazila na Vaše stránky a jsem unešená!! Jste opardu moc šikovná.Krásné věci, hezky o nich i píšete. Určitě se sem budu vracet pro inspiraci.Děkuji

Datum: 01.11.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Nádherné!!

Dobrý den, děkuji moc moc. Když mi přijde takový hezký vzkaz, tak se vždy úplně stydím, protože si uvědomím, že já jsem do teď nikomu takové hezké řádky na webu nenechala. I když jsem z jiných webů kolikrát úplně nadšená a vím, že bych tím někoho potěšila, prostě jen chvátám a chvátám a klikám a klikám a kochám se, obdivuji, ukládám… pokusím se to napravit, slibuji :-)... a ráda Vás tu zase uvítám.

Datum: 11.10.2012

Vložil: Míša

Titulek: Krásné

Dobrý den, to jsou krásné stránky...hned ukládám do oblíbených, abych se mohla vracet. Také začínám se šitím a hledám návody...a našla :-) Moc mě Vaše stránky těší (zvlášť se mi líbil obrázek: šití je sexy :-)))

Datum: 13.10.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Krásné

Dobrý den, udělala jste mi velkou radost, díííííky. Poslední dobou mi na web nezbývalo moc času, k tomu rozbitý šicí stroj... kolikrát si večer lehám do postele s tím, že web už dále nezvládám... ale vzkazy a komentáře jako ten Váš tyto myšlenky vždycky spolehlivě zaženou :-).

Záznamy: 86 - 90 ze 99
<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>

Přidat nový příspěvek