Návštěvní kniha

Datum: 01.11.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Nádherné!!

Dobrý den, děkuji moc moc. Když mi přijde takový hezký vzkaz, tak se vždy úplně stydím, protože si uvědomím, že já jsem do teď nikomu takové hezké řádky na webu nenechala. I když jsem z jiných webů kolikrát úplně nadšená a vím, že bych tím někoho potěšila, prostě jen chvátám a chvátám a klikám a klikám a kochám se, obdivuji, ukládám… pokusím se to napravit, slibuji :-)... a ráda Vás tu zase uvítám.

Datum: 11.10.2012

Vložil: Míša

Titulek: Krásné

Dobrý den, to jsou krásné stránky...hned ukládám do oblíbených, abych se mohla vracet. Také začínám se šitím a hledám návody...a našla :-) Moc mě Vaše stránky těší (zvlášť se mi líbil obrázek: šití je sexy :-)))

Datum: 13.10.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Krásné

Dobrý den, udělala jste mi velkou radost, díííííky. Poslední dobou mi na web nezbývalo moc času, k tomu rozbitý šicí stroj... kolikrát si večer lehám do postele s tím, že web už dále nezvládám... ale vzkazy a komentáře jako ten Váš tyto myšlenky vždycky spolehlivě zaženou :-).

Datum: 15.10.2012

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: Krásné

Nic nevzdávejte - byla by to škoda...vždyť tu nemusí být každý den dvacet nových příspěvků ;-) A možná by jsme i my čtenáři klidně mohli přispět svými výtvory, návody a zkušenostmi...

Datum: 18.10.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: Re: Krásné

To by bylo nej... :-). Takže prosím potěšte jednu nestíhající švadlenku a pochlubte se tím, co jste s láskou vytvořili nebo chytrého vymysleli. Můžeme z toho společně udělat novou Vychytávku pro ostatní nebo třeba jen vykouzlit úsměv na tváři jiné švadlence toulající se na internetu. K dispozici je tato rubrika nebo vpravo uvedený kontakt. Děkuji Míše i všem ostatním...

Záznamy: 86 - 90 ze 97
<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>

Přidat nový příspěvek